Hakkımızda


Güler Dizayn

Bir çok sektöre aksesuar tasarımı ve imalat faaliyetleri yürüten firmamız taş dizayn ve lazer kesim teknikleri ile ... yılından beri bu alanda hizmet vermektedir. Aynı zamanda ithalat ve ihracat yapan firmamız en uygun fiyata temin ettiği malzemeler ile Sektörde müşteri memnuniyeti kalite odaklı çalışarak en hızlı hizmeti uygun fiyat garantisi ile birleştiriyoruz. Tekstil sektörünün ihtiyacı olan yeniliği her daim ön planda tutarken Çalışma ortaklarımıza farklı tasarımlarımız ile geleceğin modasına yön vermek için gelenekten aldığımız tecrübe ile teknolojiyi birleştirerek üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz. .

Farklı ve ÖzgünTasarımlar

Güler Tasarım olarak farklı ve özgün tasarımlarımız ile müşterilerimize en iyi hizmet ve kalite standardını vermek adına ciddi çalışmalar yapmakatayız. Tekstil sektörünün en önemli kısmını oluşturan tasarıma ayrı bir özen gösterilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sektör tecrübemiz ile yenilikçi vizyonumuzu birleştirerek her zaman daha iyisini hedefliyoruz.

Sanatkar ve Profesyonel

Ekibimiz sayesinde herhangi bir aksamaya fırsat vermeden işlerimizi yürütmekteyiz. Uygun fiyat ve kalite politikası ile müşterilerimize ulaşmak bu alandaki sorunları ortadan kaldırmak için yeni fikirleri ve çözümleri size sunuyoruz...51 Saniyede neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Videosu

NELER YAPIYORUZ


ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER